RAW PALEO powstało z myślą o produkcji wysokiej jakości karmy, która gwarantuje naturalne odżywianie Twojego psa i kota, dostępne dla wszystkich właścicieli zwierząt. Zależy nam na tym, aby zapewnić Twojemu pupilowi ​​karmę od urodzenia aż do starości, która sprawi, że będzie w pełni zdrowy i szczęśliwy. 

Dlaczego warto wybrać właśnie RAW PALEO? Oto 10 powodów:

 1. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla Ciebie Twoje zwierzę i wszystkie nasze produkty opracowaliśmy tak, aby zapewniały Twoim czworonożnym przyjaciołom jednocześnie radość i dobre samopoczucie. Dobry kontakt z pupilem i okazywana mu miłość jest podstawą i naszym mottem.
 2. Nasze produkty umożliwiają odpowiednie gatunkowo żywienie psów i kotów – na każdym etapie życia i każdej rasy. Przygotowując receptury bierzemy pod uwagę etap życia naszego pupila, gdyż ogromne znaczenie w żywieniu ma to, czy mamy do czynienia z maluchem, czy seniorem. Każde z nich ma inne potrzeby i możliwości.  Indywidualne podejście do danej rasy również ma duże znaczenie w koncepcji żywienia zwierzaków. 
 3. Karma superpremium RAW PALEO wytwarzana jest wyłącznie z najwyższej jakości składników o najwyższym poziomie smakowitości. Formuły są zbilansowane i zawierają optymalną ilość składników odżywczych, witamin i minerałów, które zapewniają zdrowie i kondycję Twojego zwierzaka. RAW PALEO ULTRA jest bogata w probiotyki wspierające florę jelitową, naturalne przeciwutleniacze wspierające układ odpornościowy oraz kwasy tłuszczowe omega-3, które działają przeciwzapalnie i mogą poprawiać funkcjonowanie mózgu. 
 4. W 100% NATURALNE receptury, przygotowane z wyselekcjonowanych składników. Zdrowa żywność zawierająca odpowiednią równowagę wapnia i fosforu dla prawidłowego funkcjonowania metabolizmu. Skuteczny efekt przeciwdziałający powstawaniu kul włosowych w przypadku karm dla kotów.  Bogactwo kwasów Omega-3 i Omega-6 dla zdrowej skóry i lśniącej sierści. Karmy RAW PALEO to wręcz ekskluzywne i innowacyjne żywienie, która zawsze oferuje posiłek: zdrowy, zbilansowany i smaczny, lekkostrawny, idealny nawet dla najbardziej wymagających podniebień.
 5. RAW PALEO od VetExpert to powrót do korzeni naturalnego żywienia psów i kotów. Analizując życie przodków naszych czworonożnych przyjaciół oraz sposób ich odżywiania, wracamy do tego co dla nich najlepsze. 
 6. RAW PALEO to produkt całkowicie polski, ale marka globalna, znana i ceniona już w ponad 40 krajach świata. Stworzył ją zespół naukowy VETEXPERT, który wcześniej jako pierwszy w kraju opracował polskie diety weterynaryjne o wyjątkowej na globalnym rynku jakości oraz stworzył od podstaw gamę najczęściej polecanych przez lekarzy weterynarii preparatów dla zwierząt.
 7. Nasze karmy zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone.
  1. TOP FOR DOG 2020 W KATEGORII KARMY MOKRE
  2. SFINKSY 2020 W KATEGORII KARMY MOKRE
  3. TOP FOR DOG 2019 – DWA WYRÓŻNIENIA W KATEGORII KARMY MOKRE I SUCHE
  4. ZOOBRANŻA 2019 – PRODUKT ROKU W KATEGORII KARMY SUCHE
 8. Nasza filozofia – każda sucha i mokra formuła RAW PALEO zaczyna się od świeżego mięsa na pierwszym miejscu w składzie i zawiera najlepsze naturalne składniki wzbogacone witaminami i minerałami. Nasza karma nie zawiera niezdrowych wypełniaczy.
 9. SUCHE karmy: świeże mięso, warzywa i dodatki są dokładnie selekcjonowane, zgodnie z naszą recepturą. Następnie składniki są rozdrabniane i mieszane w odpowiedniej proporcji i gotowane pod ciśnieniem. Po uformowaniu, karma jest suszona ciepłym powietrzem, co usuwa nadmiar wody oraz chłodzona. Zmniejszenie zawartości wody wpływa na zachowanie świeżości produktu, który niedługo potem trafia prosto do misek.
 10. MOKRE karmy: powstają poprzez rozdrobnienie i zmieszanie świeżego mięsa i naturalnych dodatków, umieszczenie ich w puszce lub saszetce oraz poddanie ich obróbce termicznej. Temperatura i długość tego procesu jest precyzyjnie kontrolowana, aby nie doszło do psucia się oraz w celu ochrony wartości odżywczych karmy. I już — Twój pies lub kot może się cieszyć wyjątkowym smakiem RAW PALEO.

Wszystko to oznacza, że stale rozwijamy nasze produkty i sprawdzamy, czy są one zgodne z najnowszą fizjologią żywienia.

Zdrowie zwierzaków zależy przede wszystkim od zdrowej i właściwej diety. Ich dobre samopoczucie i witalność wymagają zbilansowanej dawki składników odżywczych, która zapewni wszystko, czego potrzebujemy na co dzień, aby zaspokoić potrzeby naszych pupili. Dietetycy RAW PALEO starannie wyselekcjonowali to, co natura może zaoferować naszym zwierzęcym przyjaciołom, zgodnie z filozofią “W zgodzie z instynktem. Żywienie inspirowane naturą”. Gama naturalnych i innowacyjnych pokarmów, doskonale przyswajalnych i lekkostrawnych, starannie przygotowanych ze składników o takich samych standardach jak dla człowieka, odpowiednio zbilansowanych, aby zapewnić zwierzęciu naturalny dobrostan i witalność. To, co sprawia, że ​​RAW PALEO jest tak wyjątkowa, to badanie zaawansowanych i przygotowanych receptur, które wspierają równowagę funkcjonalną organizmu, dając możliwość zawsze oferowania kompletnego, „szytego na miarę” i wysokiej jakości posiłku.