ŻYWIENIE INSPIROWANE PIERWOTNYMI POTRZEBAMI ZWIERZĄT

Setki lat ewolucji przystosowały psy i koty do życia z człowiekiem, nie pozbawiły ich jednak pierwotnych potrzeb żywieniowych. Dlatego, naszym celem jest tworzenie posiłków zgodnych z naturalnymi potrzebami zwierząt, jednocześnie dopasowanych do specyficznych potrzeb ich obecnych organizmów.

HIPOALERGICZNE
I MONOPROTEINOWE

W portfolio RAW PALEO odnaleźć można produkty dla najbardziej wymagających pupili. Warianty monoproteinowe oraz duoproteinowe są w pełni bezpieczne dla psów i kotów ze stwierdzoną alergią na konkretne białko zwierzęce. Karmy Raw Palo polecane są również jako kontynuacja żywienia po leczniczej diecie eliminacyjnej.

MIĘSO NA PIERWSZYM MIEJSCU

Skład każdej karmy RAW PALEO, bez względu czy suchej czy mokrej, zaczyna się od mięsa na pierwszym miejscu. Naturalne składniki wzbogacone minerałami, witaminami oraz dodatkami funkcjonalnymi tworzą formuły które nie tylko w bezpieczny sposób nasycą zwierzę ale także profilaktycznie zadbają o jego zdrowie.

STWORZONE PRZEZ
LEKARZY WETERYNARII I DIETETYKÓW

RAW PALEO to marka stworzona przez Vet Expert – lidera pośród produktów i rozwiązań dla weterynarii. Nasze doświadczenie nabyte przez 15 lat współpracy z lekarzami weterynarii, zaowocowało powstaniem karm, które odpowiadają na najczęstsze problemy współczesnych psów i kotów.

NASZ ZESPÓŁ EKSPERTÓW

Nad recepturą karm RAW PALEO pracują najlepsi w kraju specjaliści od żywienia psów i kotów, naukowcy oraz lekarze weterynarii. Są oni częścią naszego zespołu co oznacza, że każdego dnia pracują nad udoskonalaniem naszych produktów.
Prof. dr hab MICHAŁ JANK
Lekarz weterynarii, konsultant żywieniowy i dietetyczny, wieloletni pracownik naukowy Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Autor i współautor wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu fizjologii, żywienia i dietetyki zwierząt. Wykładowca na krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych oraz twórca receptur wielu produktów żywieniowych dla psów i kotów. Na co dzień Dyrektor Działu Badań i Rozwoju w firmie Vet Planet sp. z o.o.
Dr n. wet. AGNIESZKA KUROSAD
Lekarz weterynarii z doświadczeniem klinicznym z zakresu dietetyki i żywienia psów i kotów. Autorka licznych publikacji naukowych oraz popularnonaukowych z zakresu żywienia chorych psów i kotów. Była adiunkt i długoletni wykładowca akademicki przedmiotów: Dietetyka weterynaryjna i Żywienie psów i kotów na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Na co dzień Manager Działu Naukowego Vet Expert.
Lek. wet. SEBASTIAN OTTO
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (2012). Członek The European Society of Veterinary and Comparative Nutrition (ESVCN). Od 11 lat związany z zagadnieniami związanymi z żywieniem zwierząt towarzyszących, żywieniem klinicznym psów i kotów oraz branżą pet food. Odpowiedzialny za Dział Badań i Rozwoju firmy Vet Planet w zakresie żywienia zwierząt towarzyszących.

RAW PALEO w trosce
o dobrostan

RAW PALEO to nie tylko karmy ale także społeczność którą tworzymy aby dbać o zdrowie i samopoczucie zwierząt. Kreujemy inicjatywy których celem jest realny wpływ na poprawę dobrostanu psów i kotów oraz poprawa komfortu osób pracujących na co dzień ze zwierzętami.

Cztery łapy ratownika, zawsze gotowe do akcji

Zdrowe i bezpieczne posiłki RAW PALEO to gwarancja najlepszej kondycji psa ratownika. Nie przypadkiem RAW PALEO to często pierwszy wybór karm dla psów dbających zawodowo o życie i bezpieczeństwo ludzi. Zaufanie jakim obdarzyli nas strażacy, grupy poszukiwawcze, policja ale także hodowcy, świadczy o bezkompromisowej jakości naszych karm.