KARMY DLA PSÓW

RAW PALEO to starannie skomponowana receptura z najwyższej
jakości składników i bogatą zawartością mięsa. Posiada przejrzysty
skład, dostosowany do potrzeb współczesnych psów.

RAW PALEO Ultra

Karma dla psów RAW PALEO ULTRA to produkt o wyjątkowym składzie, zawierającym świeże mięso i prostą recepturę. Dzięki zastosowaniu jednego źródła białka, wraz z dopasowanym tłuszczem, ta karma jest hipoalergiczna. Dodatkowo, została wzbogacona o korzystne probiotyki Enterococcus faecium oraz olej z ogórecznika.

Zobacz więcej
pies_s01
pies_s02

RAW PALEO Healthy Grain

RAW PALEO Healthy Grain to karma charakteryzująca się wysoką zawartością mięsa oraz unikalnym połączeniem dwóch różnych źródeł węglowodanów o zróżnicowanym indeksie glikemicznym – zdrowego jęczmienia i smakowitych batatów. Dodatkowo, formuła karmy została wzbogacona o superfood’s, takie jak aksamitka wzniesiona, żurawina i zielona herbata, które wspomagają kluczowe funkcje organizmu.

Zobacz więcej

Mokre karmy RAW PALEO

Linia karm mokrych RAW PALEO to kompleksowa i zrównoważona karma pełnoporcjowa dla psów. Jej monobiałkowa receptura sprawia, że jest polecana szczególnie dla alergików, nie zawierając przy tym zbóż. Dodatkowo charakteryzuje się wysokim stopniem smakowitości.

pies_s03

ŻYWIENIE INSPIROWANE
PIERWOTNYMI POTRZEBAMI PSÓW

Składniki mają znaczenie

RAW PALEO od Vet Expert to powrót do korzeni naturalnego żywienia psów i kotów. Przekonaj się, że wysokiej jakości składniki są naszym fundamentem i porównaj obecną karmę swojego zwierzaka z naszą. Z RAW PALEO możesz dbać o zdrowe odżywianie psów i kotów, tak jak dbasz o swoich najbliższych.

Wiemy, że psy i koty należą do rodziny. RAW PALEO powstało, by były zdrowe i szczęśliwe.